One Piece Forum Role Play
One Piece Forun Role Playine hoş geldin. Onaylama mail'i geç düşüyor haberin olsun.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Forum Role Play
One Piece Forun Role Playine hoş geldin. Onaylama mail'i geç düşüyor haberin olsun.

[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları

2 posters

[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları Empty [NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları

Mesaj tarafından Chameleon C.tesi Tem. 27, 2024 5:42 am

D Rank Karizma statı sahibi olduğumdan dolayı,
4 - 1 = 3
3 x 3 = 9 Normal NPC yaratma hakkım olduğunu görüyorum. Şimdilik 3 tanesini kullanmayı planlıyorum.

İsim: Braga
Görünüş:
[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları Ea0e61c1430240fffb7cf0280179b72f
Genel özellikler: Kocaman görüntüsüne ve garip kaskına rağmen, oldukça korkak bir heriftir. Kendisine hafif yüksek bir sesle seslenilse, anında tırsarak kaçmaya başlar. Genellikle herkesle "efendim, efendim" diyerek konuşur ve çok fazla özür diler. Tayfanın dövüşe girdiğini gördüğünde bir kenara pusup izlemesiyle bilinir, dizlerini göğsüne çekip ağlamaya ve burnunu çekmeye başlar.
İyi olduğu noktalar: Gemi temizliğinde çok iyidir.

İsim: Cruel
Görünüş:
[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları 939fe0539bbbcc0f8e2aad588e6e0518
Genel özellikler: Genellikle sert yüz ifadesine sahiptir. Konuşurken sertliğini korumaya çalışır, sürekli olarak erkek gibi konuşmaya çalışıp otoritesini koymayı dener.
İyi olduğu noktalar: Okçuluk konusunda iyidir. Bıçağını kullanmak konusunda iyidir.

İsim: Smith
Görünüş:
[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları 1d18dd84688cf5d09efae612995ca303
Genel özellikler: Çok yumuşak ve tontiş bir heriftir, sürekli olarak giydiği mavi resmi tamirci elbiseleriyle tanınır. Konuşması çok tatlıdır, insanlarla hep nazik bir şekilde konuşur. Yemek gördüğü zaman dayanamaz, aynı zamanda kendisinin dünyadaki en iyi tamirci olduğunu söyler (yalan).
İyi olduğu noktalar: Gemi temizlemek konusunda iyidir. Gemi tamiratı konusunda iyidir. Kovayla su atmak konusunda oldukça iyidir.
Chameleon
Chameleon
Korsan
Korsan

[NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları Empty Geri: [NPC] Normal NPCler, Altın Kedi Korsanları

Mesaj tarafından Crocodile C.tesi Tem. 27, 2024 12:59 pm

Onaylandı

Ben bu sitenin kurucusuyum.
Crocodile
Crocodile
Kurucu
Kurucu

https://onepiece-roleplay.yetkinforum.com

- Similar topics